Jdi na obsah Jdi na menu

Kamila Jiříková - lekce cvičení PÁNEVNÍHO DNA
 

KAMILA JIŘÍKOVÁ si vás dovoluje pozvat na seminář PÁNEVNÍ DNO V POHYBU, který se koná příští týden 8.4  2017 na Mělníku. Seminář je zaměřen na fyzickou rovinu, tedy dech a cviky a zase cviky pro pánevní dno, hlubo ký stabilizační systém a chodidla. Ale též na správný dech i sed a použití pánevního dna při každodenní činnosti a též na to, jak vzít běžnou činnost jako cvičení a hru.Otevřen je rovněž mužům ... nejen ženy potřebují cvičit :-). 

 

Dále jsou zde 2 termíny pro TAJEMSTVÍ I. Pokud vnímáte, že to je právě to pravé co vaše kamarádka, maminka, babička potřebuje, budu ráda za sdílení nabídky.

 

TAJEMSTVÍ I v Libochovicích  13.5.17, který je otevřen nejen ženám, ale i mužům, aby i oni mohli nalézt zcela fyzicky své pánevní dno ve třech vrstvách, naučit se s nimi dýchat a používat je, nalézt jeho hloubku, objevit zde své emoce a naučit se rozdílu jinového a jangového čerpání energie. Též najít základní souvislost pánve s patrem chodidel a krku.

Hostem bude Míra Kolařík s tématem "PARTNERSKÁ INTIMITA"

  

Další seminář TAJEMSTVÍ I,  se koná na Kladně v Mandale 21.5.17, a to pouze v ženském kruhu, ve vzájemném sdílení a podpoře.

 

Dále již nyní vám mohu nabídnout kombinaci všech 3 seminářů pro dno pánevní a to:

TAJEMSTVÍ I, II a PÁNEVNÍ DNO V POHYBU  o prodlouženém víkendu 9.11 - 12.11.17 v krásném prostředí Blatenska v bývalém mlýně Kostřata - http://www.kostrata.cz/. Začneme ve čtvrtek večer cca v 18:00 večeří a pak v 19:30 úvodem do Tajemství 1, které mu se budeme věnovat i v pátek.

Předběžný rozvrh: dopolední práce do 13:00, pak oběd a odpolední volno, před večeří prostor pro fyzické cvičení či dotazy k dopoledni a po večeři pokračování.

 

Vy, které jste již Tajemství I absolvovaly, si jej můžete buď zopakovat (sleva 300,- Kč) nebo jej zcela vynechat (pak celková částka je o 1000,- Kč nižší).

 

TAJEMSTVÍ II je pokračovacím kurzem Tajemství I, ve kterém se zaměříme na oblast krku ve všech 3 rovinách, tedy fyzické, emoční a energetické, ukážeme si techniky na uvolnění emocí z krční oblasti, podíváme se na břicho a jeho život včetně jizev.  U chodidel se zaměříme na emoční stránku a uzemnění.

 

Vše viz http://www.jogaaskolapanevnihodna.cz/nebo pište, volejte :-)
 

Kamila Jiříková

tel.: 777860106