Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaký byl ples MATYLDA?

Smyslem celé akce bylo opět podpořit životní styl, který obecně prospívá lidskému zdraví, a opět zábavným a veselým způsobem. Tzn. pohybem při pěkné hudbě bez ohledu na to, zda máte partnera k tanci, vhodnou stravou, kterou speciálně pro tuto akci připravila kuchyně Hejtmanského Dvora, příjemným nekuřáckým prostředím.

Večerem nás velmi příjemně provedl taneční mistr a moderátor Michal Cypris, k tanci i poslechu hrála pražská skupina Fragment band.

Poděkování patří též všem firmám i soukromým osobám, které darovali cenné dárky do tomboly. Iva Málková věnovala vzdělávací brožury, knihy, DVD a další produkty společnosti STOB,  EKOFRUKT Slaný spol. s r.o. dárkové balíčky s ovocem a tyčinkami, Rozinka.cz sportovní oblečení, Miroslav Čermák, výroba bižuterie své výrobky, vyhrát návštěvníci mohli i dárkové poukázky na výživové poradenství Romany Horové, relaxace a konzultace Dagmar Slavíkové, poukázky na lekce NORDIC WALKING Anny Vaníčkové, poukázku na revizi elektro či hromosvodů Jana Klempíře, lekce břišních tanců či permanentku na 5 vstupů ve Fit Studiu JITKA, dárkové balíčky Infocentra Slaný, lekce HEAT Slaný, vyřezávané ovoce Petry Provazníkové a další a další předměty členů sdružení, kteří se na tombole též podíleli.

 

Zvláštní poděkování patří dětem z kroužku "Island Dancers", který organizuje Dům dětí a mládeže Ostrov Slaný. Zájmový kroužek vede Alena Špiritová přibližně 7 let, děti se učí jak klasické Westernové párové tance, tak moderní Line Dance. Zkoušejí i clogging = americký step. Děti tančily s opravdovou chutí, všichni přítomní obdivovali americký step Václava Špirita.

Další obdivné pohledy patřily Marii Koldové, zpěvačce s širokým a rozmanitým vícejazyčným repertoárem (standardy, oldies, muzikálové melodie), a mnoholetou profesionální praxí.

Zde můžete shlédnout video, které natočili Štěpán a Jakub Geringovi u příležitosti 1.plesu MATYLDA

No a na závěr díky všem účastníkům plesu, bez kterých by to všechno opravdu nemělo smysl .

 

A novinka, která se netýká jen plesu:

logo_hd.jpgDěkujeme za ochotu při zavádění jídel vhodných i během redukční diety do jídelního lístku restaurace Hejtmanského Dvora a vřele doporučujeme! Chutné dobroty jsou doplněny informacemi o energetické hodnotě a složení jídla, perfektní je správná velikost pokrmu. Doufáme, že tuto službu uvítají nejen všichni milovníci dobrého jídla, ale i ti, kteří z různých důvodů potřebují hlídat své zdraví či vzhled.