Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na pobyt 11. - 13.11.2016

Po delší době odmlky Klub MATYLDA opět pořádá víkendový pobyt, srdečně vás zvemesmiley

smiley Jaká je náplň víkendu?

Tentokrát čekejte změnu. MATYLDA se navrací k myšlence péče
o sebe sama s odbornou pomocí. Oproti sportovně-relaxačním víkendům, které znáte z minula, se můžeme těšit na pohled
do svého nitra, na zmapování svých potřeb na dané téma, na sdílení v ženském kruhu - tedy pokud se rozhodne investovat energii a chuť se aktivně zapojit. 
Program odborně povede Zuzana Hanáková (psychoterapeutka a koučka) za pomoci různých terapeutických technik a vedené sebereflexe. 

Téma: „Pečování o sebe/druhé - mám to vyvážené?

A co vlastně potřebuji?“

Hlavní program vhodně doplňuje pohyb - sobotní vycházka/NW do přírody, zdravotní cvičení, po dohodě i rychlejší formy cvičení.
Vede Romana Horová

smiley Kdy?
11. - 13.11.2016 Sraz v 16h v pátek v chatě, od 17h začíná program. Předpokládaný konec je v neděli v odpoledních hodinách.

smiley Ubytování?

Chata BB Tisá 231, stylové ubytování  v okolí Labských pískovců, tiché a čisté prostředí s přátelskou atmosférou, nekuřácké prostředí.

smiley Strava?

Páteční večeře a všechny snídaně se odehrávají přímo v chatě formou švédského stolu, součástí je ovoce, zelenina, ovocné šťávy, káva, čaj a další...na obědy a na sobotní večeři si zajdeme do restaurace Refugio, 1 min.chůze od chaty. Menu máme společné, můžete se těšit na zdravé a chutné pokrmy.

smiley Doprava?

Vlastní. Máte-li místo v autě - nabídněte ho, pomůžeme vám se navzájem spojit, aby cesta byla co nejekonomičtější a všechny jsme se vešly.

smiley Počet osob na pobytu? Min.8 os., max.12 os. Vzhledem k omezenému počtu osob se prosím hlašte co nejdříve

Cena: 2.500 Kč

yes Rezervaci místa proveďte:

  • oznámením na 776 661 362 nebo na matyldaslany@seznam.cz nebo vyplněním on-line přihlášky v Kalendáři akcí na tomto webu CO NEJDŘÍVE
     
  • dále potvrďte vyplněním a doručením této přihlášky na adresu Ve Stráni 201, Slaný Kvíček, 274 01 a zaplacením zálohy 50-100% z ceny do 10.10.2016.  Případný doplatek je nutno uhradit do 1.11.2016

 

Platbu zašlete na účet  ČSOB 231308985/0300

STORNO poplatky:

10 – 4 dny před pobytem                                 50 % z celkové částky                                                                          za objednané služby

3 dny před pobytem a méně                           100 % z celkové                                                                          částky za objednané služby

Rezervaci a platbu je možné převést na jinou osobu. Případné podmínky rušení je nutné dohodnout s osobou, která je za akci zodpovědná (Romana Horová).

leták

přihláška