Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výkonný výbor MATYLDY, lektoři

Romana Horová, DiS.

Obrazekfyzioterapeutka a lymfoterapeutka, výživová poradkyně s certifikátem, lektorka STOB, instruktorka zdravotních forem cvičení...zajímá se o problematiku zdravého životního stylu, pracuje na rehabilitačním oddělení nemocnice v Kladně.

Je předsedkyní Klubu MATYLDA o.s., lektorkou kurzů snižování nadváhy STOB, jednou z lektorek pokračovacích kurzů snižování nadváhy MATYLDA, vede pohybové hodiny pro osoby s nadváhou a je odborným garantem kurzů zdravého vaření.

 

 

Marcela Rozenská

marcela.jpgzajímá se o zdravý životní styl, zejména však ve vztahu k dětem a k jejich volnočasovým aktivitám. Mezi její koníčky patří zpěv.

V MATYLDĚ se s ní setkáme na akcích orgnizovaných pro děti a rodiny, od 25.9.2014 je místopředsedkyní Klubu MATYLDA.o.s.

Na Marcelu se můžete obrátit např. s nápadem na akci, kterou byste rádi zažili.

 

 

Helena Klempířová

Obrazekúčetní, která se snaží nalákat na zdravou stranu nejen svoji rodinu, ale i své přátele a kolegyně. S akcemi MATYLDY má osobní zkušenost, ráda se účastní všech kromě těch programů, kde jsou třeba výtvarné schopnosti. Její smysl pro humor má skoro až léčivé účinky :)

Její úkol ve sdružení spočívá v hlídání "účetního pořádku", registrace nových členů, evidence přihlášek a rezervací na akce MATYLDY a příjem plateb za tyto akce, organizace různých soutěží. Ochotně vám poradí se vším, co s jejím posláním ve sdružení souvisí. Je členkou výkonného výboru Klubu MATYLDA o.s.

 

 

Petra Provazníková

Obrazekmistrová v oboru "kuchař, číšník" na integrované střední škole ve Slaném, podnikatelka. Dlouhodobě se zajímá o přípravu zdravé stravy, toreticky a posléze i prakticky dolaďuje recepty zdravé kuchyně tak, aby vyhovovaly potřebám našeho těla, našim mlsným jazýčkům, potěšily na pohled... Mezi její další koníčky patří spinning a výtvarné práce.

V MATYLDĚ se s ní setkáme na kurzech vaření a pečení na různá témata a při ochutnávkách na skupinových kurzech snižování nadváhy.

Petra ráda poradí i jednotlivcům jak si upravit oblíbený kalorický či ne příliš zdravý recept.

 

 

 Mgr. Zuzana Hanáková

p1090246.jpgTerapeutka se zaměřením na závislosti všeho druhu (od alkoholu, drog až po vztahovou závislost), koučka v oblasti osobnostního rozvoje a partnerských vztahů a lektorka tzv. soft skills pro firemní klientelu.  Inspirují ji lidé, kteří mají odvahu jít si svou vlastí cestou. Energii získává v horách, tancem, na józe a inspirativními setkáními s lidmi kolem sebe.

Můžete se na ní obrátit pokud vás trápí partnerské vztahy, závislost jakéhokoliv druhu či zkrátka pokud nejste spokojeni ve svém životě a chcete to za pomoci odborné podpory změnit.